ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve středu 24. 9. 2014 a ve čtvrtek 25. 9. 2014 proběhla na prvním stupni akce „ZDRAVÉ ZUBY" zaměřená na prevenci zubních kazů.

Zúčastnili se jí žáci 1. – 4. ročníků. Děti získaly hravou formou důležité informace o správném čištění zubů a používání různých podpůrných pomůcek k jejich čištění od studentek stomatologie. Akce se velmi zdařila a věříme, že do školy budou chodit jen školáci se zdravými zuby a zubaři budou mít co nejméně práce. 

Mgr. Šárka Ruprichová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol