ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pondělí 15. 9. se 4. A zúčastnila akce DDM „Výuka dopravní výchovy". Během prvního hodinového bloku

si žáci zopakovali a upevnili svoje znalosti dopravních značek, základní výbavy kola a dopravních situací, ve kterých se mohou jako účastníci silničního provozu ocitnout. Během druhého, tentokráte praktického bloku, si vše mohli vyzkoušet v praxi na dopravním hřišti. Pro naši třídu to bylo poučné a zábavné dopoledne.  Doufáme, že za pár měsíců se staneme oprávněnými držiteli cyklistických průkazů.

Mgr. Lenka Buřvalová

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol