ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Den před rozdáváním vysvědčení na konci 1. ročníku jsme se sešli s dětmi z 1. B a jejich rodiči před školou,

odkud jsme se vypravili podle mapek a veršovaných vzkazů k lesnímu altánu. Cestou děti i rodiče plnili různé úkoly a luštili hádanky. U altánu nás čekal poklad střežený lesními skřítky. Zahráli jsme si společně spoustu her a opekli buřty. Hody nám poskytly také všude přítomné borůvky. Velký dík patří panu Lokvencovi, který se ujal části programu s pestrou nabídkou her a aktivit. Podle ohlasů se akce vydařila a malí i velcí účastníci byli spokojeni.       

Mgr. H. Havlíčková

 

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol