ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V úterý odpoledne se vypravili druháci na školní výlet, tentokrát do Lázní pod Zvičinou. Po ubytování na pokoje jsme se vypravili prozkoumat okolí hotelu a zakončili opékáním špekáčků. Překvapením pro nás bylo opékání banánů. Večer jsme sportovali na hřišti, využili prolézačky, hráli hry.

Všichni se těšili na stezku odvahy. Když byla dostatečná tma (po 22. hodině), vypravili jsme se s panem Ericem (majitelem hotelu) do tmavého lesa. Měli jsme s sebou pouze dvě světla a společně jsme hledali značky na stromech, které určovaly směr naší cesty. V pořádku jsme dorazili za necelou hodinu zpět na hotel. Děti si ještě dlouho povídaly, ale v 1 hodinu v noci už všechny spaly.
Ráno po vydatné snídani na nás čekal pěší výlet do Bílé Třemešné. Cesta rychle ubíhala, všímali jsme si květin, stromů, objevili jsme i tři mraveniště. V Bílé Třemešné naše cesta vedla nejdříve do cukrárny, kde jsme nakoupili dobroty a potom na hřiště za sportováním. Cesta zpět byla delší, ale pozdní oběd jsme stihli včas. Po obědě následoval úklid pokojů a opět sportovní aktivity – prolézačky, míčové hry, trampolína, dáma, stolní tenis…Někteří zvolili malování křídami.
Po 15. hodině si pro děti přijížděli rodiče a hurá domů. Výlet se vydařil, děti byly prima a počasí nám také přálo. Těšíme se všichni na další společné akce. Děkujeme majitelům hotelu za příjemné prostředí i program.

  Mgr. Ivana Pešťáková a  Mgr. Miroslava Kubicová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol