ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Téměř všichni žáci z prvního stupně se vydali v pátek 30. května strávit Den dětí na koupališti, kde pro ně zaměstnanci DDM připravili mnoho zábavných, sportovních i kulturních scének.

Žáci měli možnost na jednotlivých stanovištích plnit různorodé úkoly, ať už šlo o zručnost, fyzičku či schopnost soustředění. Za nasbírané body, udělované při plnění úkolů, si pak mohli vybrat z mnoha zajímavých odměn. Celé dopoledne bylo proloženo i výstupy místní ZUŠ a klaunským představením. Zábavný program nakonec završil zpěvák Pavel Callta, semifinalista soutěže Československo má talent 2011, kterého po vystoupení především dívky -fanynky obklopily a odnášely si tak nejen zážitky, ale i fotografie s podpisy. I přes nepřízeň počasí tak všichni žáci odcházeli spokojeni a plni zážitků ze dne, který byl věnován jen a jen jim.

Mgr. Pavla Vojtíšková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol