ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Den dětí prožila 7. třída tentokrát netradičně. Celá třída se ocitla i se svými vyučujícími v pravěku u našich německých sousedů.

V pátek 30. 5. se všichni žáci sešli u školy, odkud vyrazili směr Bautzen, kde v nedalekém městečku Kleinwelka  „ožila“ pravěká zvířata a lidé ze Saurierparku. Po náročném vstřebávání úžasných zážitků z parku se děti vydováděly na dětském hřišti, kde se seznamovaly s jejich německými vrstevníky. Výlet všichni zakončili v bludišti – Irrgarten, kde se překvapivě nikdo neztratil. Cesta domů všem rychle utekla při vyprávění zážitků.

E. Lahučká, M. Haasová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol