ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 8. 4. šli žáci dopravního kroužku na návštěvu k hasičům. Již měsíc pracovali na projektu zaměřeném na bezpečnost a ochranu člověka za mimořádných událostí.

Připravili výtvarné práce z činnosti hasičů, policie a zdravotníků.Návštěvou HASIČSKÉ ZBROJNICE se uskutečnila první část projektu. Žáci předali obrázky a odměnou jim byla prohlídka hasičských aut a velmi zajímavá beseda s hasiči. Moc děkujeme a těšíme se na další část dopravního projektu, tentokrát s policisty.

 Mgr. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol