ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V předvánočním čase pořádá DDM Jednička tradiční výstavu betlémů, na kterou se vypravili i prvňáčci z naší školy.

Na úvod pan Jiřička krátce povyprávěl o historii betlemářství v našich zemích i přímo v našem městě a okolí. Ze spousty krásných exemplářů z rozmanitých materiálů se snad nejvíce dětem líbil maličký betlémek z lipového dřeva.

      Mgr. Hana Havlíčková

btl 01

btl 02

btl 03

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol