ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V pátek 27. 9. se žáci páté až deváté třídy sešli v ZOO na tradiční školní akci Den jazyků.

Cílem této akce je oživení jazyků jako je angličtina, němčina, polština, slovenština a ruština pomocí pracovních listů, které jsme dostali k vyplnění. Každá třída měla svou kategorii obtížnosti. Po 2-3 členných skupinách jsme tedy chodili po Dvorské Zoo a hledali odpovědi na otázky v cizích jazycích. Z každé třídy byli následně vybráni 3 nejlepší družstva, kteří byli obdarováni sladkostmi. Akce se nám líbila a doufáme, že ji v následných školních letech zopakujeme.

Aneta Baudyšová, 9. tř.

dj 01

dj 02

dj 03

dj 04

dj 05

dj 06

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol