ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pátek 22. 3. se v 1. třídě U ŠTAFLÍKA A ŠPAGETKY zdobily perníčky. Maminky paní Malá a paní Bauerová připravily pro naše prvňáčky jarní překvapení.

Napekly perníčky – vajíčka, kuřátka i slepičky. Připravily barevné polevy a hurá na zdobení. Každý prvňáček si nazdobil čtyři perníčky. Nechybělo samozřejmě ani ochutnávání. Dětem se dopoledne velmi líbilo. Maminkám moc děkujeme a těšíme se na další společné zážitky.

Prvňáčci a paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol