ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve čtvrtek 3. 5. naši školu navštívili žáci okolních vesnických škol spolu se svými učitelkami.

Deváťáci a osmáci, kteří jim byli průvodci po škole, pro ně připravili bohatý program, při němž jednotlivé hlídky plnily spoustu zábavných úkolů, zakončených sladkou odměnou. Děti si zároveň měly možnost celou budovu prohlédnout. Některé z nich v září opět naše škola přivítá a stane se jejich druhým domovem na cestě za vzděláním. Budeme se těšit na další shledání.

Mgr. Vojtíšková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol