ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Na čtvrtek 12. 6. nám kroužek sborového zpěvu spolu s dirigentkou a paní učitelkou Mgr. Jitkou Pojarovou nachystal opravdu příjemný kulturní zážitek.

V učebně hudebny zazněla v podvečer jednohlasá i dvojhlasá hudba pestrého repertoáru, a tak kromě lidových písní sálem zněla i pochvala země mé a folková píseň Tisíc mil, kterou si všichni rádi zazpívali společně. Věříme, že i pro rodiče, kteří si přišli zpěváky poslechnout, stal se čtvrteční večer příjemně stráveným zastavením pracovního týdne.Paní učitelka děkuje všem zúčastněným za dobrovolný finanční příspěvek, který bude využit na zakoupení materiálů pro pěvecký kroužek a panu Marku Iglovi za profesionální doprovod.

Mgr. Stanislava Vojtíšková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol