ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Na čtvrtek 12. 6. nám kroužek sborového zpěvu spolu s dirigentkou a paní učitelkou Mgr. Jitkou Pojarovou nachystal opravdu příjemný kulturní zážitek.

V učebně hudebny zazněla v podvečer jednohlasá i dvojhlasá hudba pestrého repertoáru, a tak kromě lidových písní sálem zněla i pochvala země mé a folková píseň Tisíc mil, kterou si všichni rádi zazpívali společně. Věříme, že i pro rodiče, kteří si přišli zpěváky poslechnout, stal se čtvrteční večer příjemně stráveným zastavením pracovního týdne.Paní učitelka děkuje všem zúčastněným za dobrovolný finanční příspěvek, který bude využit na zakoupení materiálů pro pěvecký kroužek a panu Marku Iglovi za profesionální doprovod.

Mgr. Stanislava Vojtíšková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol