ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V sobotu 18. října 2008 se děti, které šily panenky pro UNICEF, zúčastnily v pořadí prvního ze dvou koncertů ve Filharmonii Hradec Králové. Obě představení jsou odměnou za první místo v humanitární soutěži Miss panenka.

Před zahájením samotného koncertu si všechny děti mohly vyzkoušet zvuky a tvary různých hudebních nástrojů, např. housle, trubku, klarinet či elektrickou basovou kytaru. Tuto aktivitu pro ně připravili žáci a učitelé Základní umělecké školy z Hradce Králové. Samotný koncert nabídl hudební pohádku od Sergeje Prokofjeva "Péťa a vlk", jejíž součástí byl velice poutavý text vyprávěný hercem Miroslavem Táborským. Děti se dozvěděly, které hudební nástroje zastupují jednotlivé postavy, a proto se dokázaly v hudbě lépe orientovat.

Na závěr se naši žáci osobně setkali s vypravěčem panem Táborským, který se jim ochotně podepsal. Už tak krásný den byl završen návštěvou restaurace McDonald.

Markéta Hošková, vychovatelka

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol