ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Dne 12. 5. 2009 se vydali prvňáčci na výlet za ježibabou do PERNÍKOVÉ CHALOUPKY pod Kunětickou horu u Pardubic.

Navštívili jsme muzeum perníku, ježibaba nám ukázala jak se perníčky vyrábějí, navštivili jsme i "peklo", ale čerti si nikoho nenechali a tak jsme se mohli po perníkové svačince vydat na KUNĚTICKOU HORU. Cestou nahoru jsme navštívili oboru, kde děti viděly pštrosa a jeleny. V závěru výletu na nás čekaly prolézačky a samozřejmě nakupování dobrot a dárečků. V pořádku jsme se vrátili domů a už nyní se těšíme na další společný výlet 1. A, 1. B.

Ivana Pešťáková a Dana Šrámková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol