ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 25. 9. 2009 jsme oslavili Den jazyků zábavným a vzdělávacím dopolednem.

Pro žáky bylo připraveno 6 stanovišť s různými úkoly, které se týkaly jak jejich jazykových dovedností, tak orientaci a znalostí Evropy. Po splnění všech úkolů byla vyhlášena vždy nejlepší skupina ze třídy a za své snažení dostala sladkou odměnu. Se sladkostí a pocitem příjemně a netradičně stráveného dne odcházeli všichni účastníci.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol