ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 23. 10. se uskutečnila již tradiční podzimní dílna, kterou si pro žáky naší školy připravily paní učitelky 1.stupně společně s paní vychovatelkami.

Pro děti byla připravena různá stanoviště, na kterých vyráběly z papíru podzimní ježky, malované rámované obrázky, ozdoby z květináčů a samozřejmě výroba strašidelných dýní. Atmosféra byla velice příjemná, děti strávily pěkné sobotní dopoledne, odnesly si hodně výrobků a z vydlabaných dýní vyzdobily školu i prostory před školou.

uč. 1. stupně a vychovatelky ŠD

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol