ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

3. 12. 2010 se uskutečnily v ZŠ Podharť již tradiční ČERTOVINY, letos v andělském tónu, které si získávají stále větší oblibu.

Čerti, Mikuláš i andělé měli celý den napilno, neboť dopoledne museli ještě navštívit děti v dětském domově, ve školce Slunečná a Juta a pak samozřejmě proběhnout i 1. stupeň naší školy. Paní učitelky společně se staršími žáky připravily na odpoledne celkem deset stanovišť, kterými děti procházely. Tu si vyrobily čertíka, Mikuláše, nebo krásné přáníčko tiskané prstíky. Nechybělo ani překvapení s interaktivní tabulí, kde děti vybarvovaly obrázky z pohádek, což si vyzkoušely i jejich babičky. Ve druhém poschodí si zasportovaly na lavičce, luštily hádanky z kouzelného stromečku a ochutnávaly různé dobroty. Přišlo téměř 170 dětí a každý měl z čeho vybírat. Když se přiblížila 17. hodina, přesunuly se všechny děti do tělocvičny, kde čekal vrchní Lucifer - pan učitel Novotný spolu s čertíky a děti znovu soutěžily. Byl vyhlášen nejkrásnější anděl a nejpekelnější čertík. Když soutěže skončily, všichni zavolali Mikuláše. Přišel za doprovodu čertů a andělů a všem hodným dětem rozdal sladké dobroty, za které moc děkujeme našim sponzorům – společnosti Carla, manželům Pastvovým, panu Nápravníkovi a také školské radě na naší škole. Čertoviny skončily, avšak již nyní se můžete těšit, jaká překvapení pro vás na ZŠ Podharť připravíme napřesrok.

Mgr. Ivana Pešťáková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol