ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve dnech 31. 1., 3. 2. a 10. 2. 2011 navštívili postupně žáci osmé, čtvrté a druhé třídy nádhernou výstavu v městském muzeu, kde mohli zhlédnout kostýmy z filmových pohádek zapůjčené přímo z barrandovských ateliérů.

Neopakovatelnou atmosféru jsme cítili při prohlídce šatů princezny Lady z pohádky Princezna se zlatou hvězdou na čele, legendárního myšího kožíšku či kostýmu krále Kazisvěta.

Děvčata všech tříd pak uvítala nabídku muzea vyzkoušet některé jiné šaty a kostýmy se všemi doplňky, střevíčky, plédy, paruky, klobouky. Chlapci pak neváhali obléknout pravé brnění včetně helem, drátěné košile, chrániče rukou aj. Všichni, bez rozdílu věku, jsme si tuto výstavu určitě užili.

Bc. Elena Lahučká, Mgr. Mirka Kubicová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol