ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve dnech 31. 1., 3. 2. a 10. 2. 2011 navštívili postupně žáci osmé, čtvrté a druhé třídy nádhernou výstavu v městském muzeu, kde mohli zhlédnout kostýmy z filmových pohádek zapůjčené přímo z barrandovských ateliérů.

Neopakovatelnou atmosféru jsme cítili při prohlídce šatů princezny Lady z pohádky Princezna se zlatou hvězdou na čele, legendárního myšího kožíšku či kostýmu krále Kazisvěta.

Děvčata všech tříd pak uvítala nabídku muzea vyzkoušet některé jiné šaty a kostýmy se všemi doplňky, střevíčky, plédy, paruky, klobouky. Chlapci pak neváhali obléknout pravé brnění včetně helem, drátěné košile, chrániče rukou aj. Všichni, bez rozdílu věku, jsme si tuto výstavu určitě užili.

Bc. Elena Lahučká, Mgr. Mirka Kubicová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol