Ve dnech 31. 1., 3. 2. a 10. 2. 2011 navštívili postupně žáci osmé, čtvrté a druhé třídy nádhernou výstavu v městském muzeu, kde mohli zhlédnout kostýmy z filmových pohádek zapůjčené přímo z barrandovských ateliérů.

Neopakovatelnou atmosféru jsme cítili při prohlídce šatů princezny Lady z pohádky Princezna se zlatou hvězdou na čele, legendárního myšího kožíšku či kostýmu krále Kazisvěta.

Děvčata všech tříd pak uvítala nabídku muzea vyzkoušet některé jiné šaty a kostýmy se všemi doplňky, střevíčky, plédy, paruky, klobouky. Chlapci pak neváhali obléknout pravé brnění včetně helem, drátěné košile, chrániče rukou aj. Všichni, bez rozdílu věku, jsme si tuto výstavu určitě užili.

Bc. Elena Lahučká, Mgr. Mirka Kubicová

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.