ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Protože bylo 1. června krásné počasí, rozhodli jsme se strávit tento den sportovně. Ráno jsme se sešli před školou s bicykly a mohli vyrazit do okolí Dvora Králové nad Labem.

Na každý úsek jsme zvolili vůdce skupiny, který navigoval ostatní - proto jsme se také "pěkně" projeli po lese nad nemocnicí. Nakonec jsme ale našli správný směr a dojeli do Vítězné. Zde se odvážlivci osvěžili koupelí v místní vodní nádrži a pokračovali jsme směr Záboří. Odtud jsme se vydali směr Kocbeře.

Blížil se čas svačiny, proto jsme si rozdělali oheň a opekli zásoby od maminek – špekáčky. Cesta s plným žaludkem ubíhala hned lépe. Další zastávkou byl rybník Rábiš. Přes Kocbeře jsme dorazili do Nové Vsi, kde jsme si odhlasovali návštěvu kiosku u tenisového kurtu. Paní Truhlářová nám nalila pití zdarma. Osvěžili jsme se a dojeli na oběd do školní jídelny.

Děkujeme paní Truhlářové za příjemné překvapení ke Dni dětí.

kolektiv 8. třídy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol