ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Protože nám nestačí být ve škole přes den, rozhodli jsme se, že zde na závěr školního roku i přespíme, a to ze čtvrtka 23. června na pátek 24. 6.

Sešli jsme se v pět hodin odpoledne před školou, s sebou spacáky a karimatky. Vše začalo přípravou večeře. Ukázalo se, kdo je zdatný v kuchyni a je schopen si sám něco "ukuchtit". Každá skupina dostala suroviny, a jakou pizzu si udělala, takovou měla.

Když jsme večeři strávili, přesunuli jsme se do tělocvičny. Zde proběhly turnaje mezi učiteli a žáky – ve florbalu a v přehazované. Florbalové skóre bylo vyrovnané, ale v přehazované to žáci učitelům "natřeli". Pak se všichni vysprchovali a po zhlédnutí filmu a následného večerníčku šli spát (někteří spíše předstírat spánek). Spánkový deficit jsme museli dohnat druhý den.

Děkujeme za snídani a svačinu pro děti, kterou zdarma věnovala Pekárna Katka.

žáci 8. třídy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol