ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V úterý 30. 4 přišli žáci 1. třídy U SKŘÍTKA A VÍLY oblečeni v čarodějnických kostýmech a těšili se, jak si dnešní den užijí.

Nejdříve jsme měli český jazyk a začali jsme tvořit čarodějnickou knížku. První list nás seznámil s čarodějnicí Elvírou, která nás vyzkoušela ze čtení a správného psaní. Následovala matematika, kde nám čarodějnice Vilma pomohla vařit čarodějnický lektvar. Trochu to popletla a všichni jsme luštili tajenky a počítali příklady. Mezi jednotlivými listy jsme si zazpívali strašidelné písničky, vyprávěli si o tajemné noci z 30. 4. na 1. 5. a o významu 1. května.

Po vydatné svačince jsme pokračovali v čarování na školní zahradě, kde jsme po skupinkách dokončili kouzelné lektvary. Na závěr na nás čekala zasloužená sladká odměna. Prožili jsme kouzelné dopoledne.

Žáci 1. třídy a paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková a paní asistentka Nikola Sacharuk

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol