ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Na naší škole je velmi pěkná tradice, že prvňáčci pečou písmenka a perníčky.

Nejinak tomu bylo i v letošním roce. Přinesli jsme si vykrajovátka, zástěry a vypravili se do kuchyňky. Těsto pro celou naši třídu připravila paní vychovatelka Pfeiferová, která dlouhá léta působila na naší škole. Vykrajovátek bylo hodně, každý si ještě vytvořil i písmenka svého jména. Vše se podařilo, perníčky moc chutnaly.

Děti byly moc šikovné. Pochlubily se, že pomáhají doma maminkám.

Žáci 1. třídy U SKŘÍTKA A VÍLY, paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková a paní asistentka Mgr. Nikola Sacharuk

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol