ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve středu 6. 12. 2023 se vypravili žáci druhých tříd na exkurzi do Rautisu v Poniklé.

Je to rodinná firma a jako jediná na světě vyrábí vánoční ozdoby ze skleněných perliček. Děti si prohlédly provozovnu a seznámily se s celým postupem výroby. Po prohlídce následovala vlastní výroba vánoční hvězdičky z perliček.
Tato ruční práce byla netradiční a pro některé i náročná, ale všichni ozdobičku nakonec úspěšně vytvořili. Čas před odjezdem děti věnovaly svačině a nákupu originálních ozdob. Vánočně naladěni jsme se vrátili domů a těšíme se na další společné akce.

Mgr. Miroslava Kubicová, Mgr. Danuše Šrámková

ponikla-01-sm

Více fotografií najdete ve Fotogalerii

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol