ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve středu před podzimními prázdninami jsme se společně s dětmi rozhodli prožít výuku se strašidly.

Postupně jsme se připravovali. Děti přinesly dýně, oříšky na výzdobu. Při pracovních činnostech jsme okna vyzdobili strašidelnými dýněmi a náš projektový den mohl začít. Ráno nás přivítalo ve třídě velké svítící strašidlo, které je s námi i tento týden. V každé hodině jsme plnili úkoly- počítali jsme duchy, zkoumali dýně, v matematice jsme počítali s oříšky, hledali písmenka a všichni se těšili na velkou přestávku, kdy nám maminky upekly výbornou buchtu, mandlové prsty a poslaly spoustu sladkostí. Uvařili jsme si čaj a pustili se do dobrot. Rozdělili jsme se i s ostatními dětmi a paní učitelkami. V další hodině jsme vyráběli svoje duchy a každý si ho odnesl domů. Nesměly chybět písničky, říkanky a čtení příběhu.

Prožili jsme pěkné dopoledne, kdy jsme si vyzkoušeli učení ve dvojicích, skupinkách. Rozloučili jsme se a těšíme se na další zajímavé zážitky, které v naší třídě prožijeme.

Žáci první třídy U SKŘÍTKA A VÍLY a paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková, paní asistentka Mgr. Nikola Sacharuk

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol