ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 20. 10. 2023 jsme se vydali do Hradce Králové. Po příjezdu jsme došli ke splavu Hučáku a stejnojmenné elektrárně.

Průvodkyně nám ukázaly většinu elektrárny a vyprávěly o jejím založení. Dále nás seznámily s dalšími typy elektráren a vysvětlily jejich fungování. Exkurze byla velice zajímavá a poučná.  Byla tam například ukázka virtuální reality, ale i principů fungování jednotlivých zdrojů energií. Informace byly velice přínosné a pochopili jsme spoustu nových věcí.

Po návštěvě Hučáku jsme došli do Aldisu, kde se konala výstava středních škol i učilišť z našeho regionu. Každý z nás si měl z čeho vybírat, přeci jen výběr střední školy není nic jednoduchého. Žáci prezentující každou školu nám předali užitečné informace o studiu a byli velice vstřícní. 

eště před odjezdem jsme se naobědvali v Auparku a hurá na cestu domů.

J. Šecová, I. Codrová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol