ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

ZŠ Podharť v letošním roce opět podpořila charitativní akci Noc venku.

Na půdě školy probíhala sbírka trvanlivých potravin, do které přispěla většina tříd a vyučujících. Vybrané potraviny byly odvezeny na benefiční večer v Hankově domě.

Zároveň se žáci zúčastnili výtvarné soutěže Mít své místo, kterou pořádala městská knihovna Slavoj,  a autoři zdařilých obrázků byli oceněni v průběhu večera (S. Stejskalová, T. Šotolová, J. Chvojka, T. Kmoníčková, A. Vyšanská).

Děkujeme všem, kteří se této akce zúčastnili a podpoří ji v příštím roce.

J. Šecová, I. Codrová

 

 

 

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol