ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

23. září se třídy 5.A a 7.B zúčastnily programu uspořádaného k oslavě dominanty našeho města – Šindelářské věže.

Po prvotním rozdělení do skupinek žáci dostali pracovní listy a společnými silami řešili 7 zadaných úkolů, mezi nimiž nechyběl náčrtek věže, křížovka, doplňovačky, výpočet schodů a sestavení 3D modelu věže. Po kontrole každý zúčastněný obdržel drobnou pozornost v podobě přívěsku na klíče ve tvaru věžičky. Všichni jsme si slunnou vycházku užili a těšíme se na další akce pořádané MAS Královédvorsko. 

Ing. Lucie Novotná, Mgr. Pavla Řezníčková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol