ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve středu 25. 5. 2022 jsme se sešli před osmou hodinou na vlakovém nádraží. Naše výstupní stanice byla Malá Skála a penzion Neco, kde jsme si uložili zavazadla.

Vzápětí naše skupina vyrazila do skalního bludiště s několika vyhlídkami. Náročné stoupání bylo odměněno úžasnými pohledy na Český ráj. Adrenalinové dobrodružství vystřídal čas na oběd.   Odpoledne byla naším cílem zřícenina hradu Vranov a Frýdštejn. Po zdolání náročného terénu se nám otevřel krásný obraz na malebnou Malou Skálu a řeku Jizeru. Cesta zpět rychle ubíhala. Všem nám vyhládlo a už jsme se těšili na večeři. Čekal nás smažený květák s bramborami a borůvkový koláč. Večer jsme trávili u společenských her. Ve čtvrtek byl v plánu celodenní pěší výlet Maloskalskem. Vlak nás dovezl do obce Dolánky a odtud jsme svižnou chůzí po červené došli na plánovanou prohlídku zámku Hrubý Rohozec. Po poutavém vyprávění paní průvodkyně o historii zámku jsme se vydali procházkou podél řeky Jizery zpět. Počasí nám přálo, příjemné polojasno přišlo vhod. Po desetikilometrové túře následoval zasloužený odpočinek a výborná večeře. V pátek po snídani probíhalo balení a úklid pokojů. Dopoledne jsme věnovali nákupu suvenýrů a krátké procházce. Před jednou hodinou jsme unaveni, plni dojmů a zážitků usedli do rychlíku směr Dvůr Králové. Na vlakovém nádraží na nás čekali netrpělivě rodiče. Zde naše společné putování skončilo. Výlet se nám všem moc líbil.

Miroslava Kubicová, třídní učitelka

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol