Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Spaní ve škole není jen tak. To si musí děti zasloužit. Proto měly splnit hned několik úkolů. Nejdříve si přichystaly své pelíšky s plyšovými mazlíčky a po vyžádané „první večeři“ zasedly okolo stolů, kde se pustily do výroby velikonočních dekorací. Po náročné práci, kterou vykonaly s velkou pečlivostí, následovala toužebně očekávaná „druhá večeře“.

Před uložením k spánku je čekalo ještě tajuplné hledání skrytých čísel. Ta byla rozmístěna v temných zákoutích školní budovy a bylo možné je nalézt jen pomocí baterky. Z čísel pak děti vyluštily heslo večera.
Na dobrou noc si děti poslechly ještě dvě pohádky a pak už usínaly za svitu barevných hvězd nad hlavami.

Ráno je čekala snídaně, kterou jim připravily jejich šikovné maminky. Po té následovalo zvonění na vyučování. A hurá zpátky do lavic!

Marcela Jarošová a Hana Havlíčková

1a velikonocni spani ve skole

Více fotek najdete v naší fotogalerii.

Office 365 přihlášení