Na Den učitelů se připravily žákyně třetí třídy – Elenka Sodomková, Barborka Kličková a Bětuška Šecová velmi dobře. Jedna hodina výuky byla pouze jejich. Paní učitelka byla v roli pozorovatele a malého pomocníka.

Děvčata si připravila pracovní listy z prvouky na procvičení ovoce a zeleniny a pracovní list z českého jazyka, kde si děti měly procvičit vyjmenovaná slova. Děti ve třídě se rozdělily do čtyř skupin po pěti žácích a výuka mohla začít. Nejdříve se dětem vysvětlil postup práce, spolupráce ve skupině a způsob hodnocení.

Dětem se hodina, kterou vedly spolužačky velmi líbila. Na závěr hodiny nechybělo vyhodnocení a správné výsledky. Děvčata si připravila za odměnu pro každého žáka prstýnek vyrobený z gumiček.

Elence, Barunce a Bětušce moc děkujeme a mají velkou pochvalu, vše zvládly na jedničku.

DEN UČITELŮ BYL PROSTĚ SUPER!!!

Žáci 3. třídy a paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková a paní asistentka Hana Chaloupková