ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

27. 3. 2012 jsme za krásného jarního počasí vyrazili na kolech do Ferdinandova.

Po opravě píchnutého kola, zastávce a závodění jsme dorazili do Ferdinandova. Zde jsme sesedli z kola a prošli krásně rozkvetlou vesničkou s malým potůčkem. Všude byla spousta jarních květin (bledule, narcisy,...). Poté jsme opět nasedli na kola a vyrazili zpět ke škole. Cestu na kole jsme si užili a až na jeden menší karambol se nikomu nic nestalo. Výlet se nám moc líbil a těšíme se na další.

Děkujeme paní učitelce Šecové a Codrové za zpestření výuky.

Kateřina Radová - 9. třída

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol