ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Sportovně nadané děti, které se nespokojí s tradičními sporty a chtějí zkusit nově začínající zábavu, měly možnost se zapojit ve čtvrtek a pátek druhého březnového týdne v rámci výuky tělesné výchovy do "kolečkování".

Jednalo se o získání správných návyků jízdy na kolečkových bruslích. Všichni zúčastnění si osvojili stabilitu na in-linech, metody brzdění a techniku bezpečné jízdy. Nebruslaři pomáhali bruslařům v jejich těžkých začátcích a tak šlo vše zdárně vpřed a celé snažení mohlo být završeno závody.

Vlastních závodů se zúčastnilo 35 chlapců a dívek z 6.–9. ročníku ZŠ Podharť. Trať vedla do mírného stoupání Fibichovou ulicí. Nejlépe si poradil a tedy i zvítězil Lukáš Jarolímek z 6. třídy. Stříbro patří Natce Špůrové, bronz Hele Petrové (obě z osmé třídy) a bramborovou medaili si vyjela Nikola Fejglová ze sedmé třídy.

Všem odvážným patří velké díky, a všem odřeným o pohmožděným přání brzkého vyhojení ran.

Mgr. Petr Novotný

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol