ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Sportovně nadané děti, které se nespokojí s tradičními sporty a chtějí zkusit nově začínající zábavu, měly možnost se zapojit ve čtvrtek a pátek druhého březnového týdne v rámci výuky tělesné výchovy do "kolečkování".

Jednalo se o získání správných návyků jízdy na kolečkových bruslích. Všichni zúčastnění si osvojili stabilitu na in-linech, metody brzdění a techniku bezpečné jízdy. Nebruslaři pomáhali bruslařům v jejich těžkých začátcích a tak šlo vše zdárně vpřed a celé snažení mohlo být završeno závody.

Vlastních závodů se zúčastnilo 35 chlapců a dívek z 6.–9. ročníku ZŠ Podharť. Trať vedla do mírného stoupání Fibichovou ulicí. Nejlépe si poradil a tedy i zvítězil Lukáš Jarolímek z 6. třídy. Stříbro patří Natce Špůrové, bronz Hele Petrové (obě z osmé třídy) a bramborovou medaili si vyjela Nikola Fejglová ze sedmé třídy.

Všem odvážným patří velké díky, a všem odřeným o pohmožděným přání brzkého vyhojení ran.

Mgr. Petr Novotný

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol