ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Třetí dubnový den jsme se vypravili na tradiční návštěvu Prahy. Tentokrát jsme nejeli před vánočními svátky, ale výlet jsme odložili na jaro. A počasí nám přálo. Po celý den svítilo slunce a bylo opravdu nádherně.

V osm hodin jsme se sešli na vlakovém nádraží a během tří hodin jsme dojeli na místo určení. Již na pražském nádraží jsme se rozdělili na dvě skupiny. Jedna se vydala s paní učitelkou Šecovou na výstavu The Human Body Exhibition, na které jsme se seznámili s anatomií lidského těla a jeho fungováním. Vše in natura. Druhá skupina s paní učitelkou Codrovou navštívila Muzeum Policie ČR. Zde zhlédli výstavu týkající se vyšetřování trestných činů, sbírání důkazních materiálů, ale i expozici oblečení ze seriálu Četnické humoresky. Obě výstavy byly velmi zajímavé.

Poté co se obě skupiny sešly na Malé Straně, vydaly se na prohlídku Hradu a nejznámějších pražských památek. Výlet se vydařil a unaveni, ale spokojeni jsme se vrátili domů.

žáci 9. třídy

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol