ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Tři oříšky

Zápis do 1. třídy

zapisy-online-320x100

Anglická knihovna

I přes nepříznivou předpověď počasí se část 6.A vydala na cyklovýlet do Jaroměře. Dopoledne bylo ještě slušně, cestou jsme míjeli letiště v Žirči,

sochy Křížové cesty 21. století, barokní areál Kuks a Jaroměřský rybník. Právě na jeho okraji se nachází záchranná stanice pro handicapovaná zvířata, kde jsme měli smluvenou exkurzi. Zde se nachází zvířata, která by ve volné přírodě jen těžko přežila. Viděli jsme zde čápy, osla, spoustu druhů ptáků, nejedovatého hada, ježka či mývala Jonáše.
Na oběd jsme se přesunuli na přírodní říční koupaliště. Počasí se zhoršilo, nikoho ani nenapadlo jít se vykoupat do Úpy. Ale dobře jsme se nadlábli a přes slabý, ale vytrvalý déšť jsme sedli na kola a vydali se na cestu zpět. A cesta byla zážitkem, spousta kaluží a bláta, do Dvora nikdo nedorazil čistý. Postupně se žáci odpojovali, až ke škole přijela hrstka výletníků.
V tomto zvláštním školním roce jsme byli rádi, že jsme se vůbec společně někam vydali, i když to bylo jen nakrátko. Vrátili jsme se zcela mokří, ale zdraví a bez úrazu.

Mgr. Vojtěch Hulík

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

logo krpa

Podpora inkluzivního vzdělávání III Potravinová pomoc dětem v sociální nouzi v Královéhradeckém kraji Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol Škola bez nikotinu