Dne 13. listopadu 2019 se 5 žáků z 8. a 9. tříd zúčastnilo 15. ročníku soutěže zručnosti.
Soutěž byla zaměřena na přesnost, rychlost, zručnost, ale i správný odhad. Naši školu reprezentovali velmi dobře. Nejlepší byl Ondřej Polz z osmé třídy, který se umístil na 4. místě.  V kategorii devátých tříd si nejlépe vedl Jaromír Řeháček, který ze 37 žáků skončil na 10. místě. Mimo soutěž si mohli žáci prohlédnout i prostory, kde probíhá praktická výuka studentů této školy.  Již nyní je vidět, že se z nich stanou dobří a zruční řemeslníci.
Mgr. Ivana Codrová