ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Tato akce pořádaná ke Dni Země byla jednou z dalších, který se děti naší školy účastní.

Třeťáci vydali po trase vyznačené v mapce, aby postupně plnili úkoly a navštívili jednotlivá stanoviště, připravená zaměstnanci ZOO, královéhradeckého muzea, DDM, LČR, či studenty středních škol. Děti se dozvěděly spoustu zajímavostí ze světa živočichů. Tímto děkujeme všem pořadatelům.

tř. učitelky 3. ročníků

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol