ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pondělí 4. března jsme se zúčastnili přednášky v knihovně Slavoj na téma kritického myšlení. Dozvěděli jsme se spoustu nových a  přínosných informací, které se nám v životě budou hodit. Lektor nám například vysvětlil, jak si ověřit pravost článků na internetu, co jsou to hoaxy, fake news a sociální bubliny. Celou akci jsme si užili a byla pro nás velice přínosná.
za 9. třídu Matylda Svobodová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol