ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve čtvrtek 17. května 2012 se naši druháci zúčastnili zajímavé akce, která byla pořádaná Českými lesy a ZŠ Schulzovy sady ve spolupráci s DDM Jednička.

Celá akce se konala v Hájemství. Přestože byla ten den velká zima, děti všechno výborně zvládly, dozvěděly se spoustu zajímavých věcí o přírodě a našem lese, mohly se zahřát u ohýnku, získat nové informace o dravých ptácích, turistickém značení, kamenech, rybách. Po splnění všech úkolů na naučné stezce si děti mohly společně zasoutěžit ve sportovních disciplínách, svézt se na koni nebo si opéct špekáčky.

Děkujeme organizátorů za velmi pěkně připravenou akci ke Dni lesů.

tř. učitelky 2. tříd

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol