ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Také do školy v Podharti zavítali čerti, Mikuláš i anděl.

Nejprve ve středu navštívili školky ve Slunečné ulici a před polednem se rozezvučel zvon i na chodbách školy, a tak některým zlobivým žáčkům trochu zatrnulo. Nakonec čerti nikoho neodnesli, ale černé šmouhy na tvářích se umývaly těžce. Paní uklízečky měly také velikou trpělivost s úklidem, zvláště když se druhý den v podvečer škola opět rozšvitořila, tentokrát  dětmi v doprovodu rodičů či prarodičů, a vše začalo nanovo. Slavnostně vyzdobené prostory přivítaly bezmála stovku účastníků. Tradiční Čertoviny nabídly na osmi stanovištích spoustu zajímavého tvoření, vánočního zpívání, došlo i na čertovské pokusy a překážkovou dráhu na protažení těla. Pod rukama šikovných rukou vznikali andílci, koníčci i jiné dekorace. A na konci čekala po zásluze pro všechny zúčastněné sladká odměna.
Poděkování patří všem obětavým pedagogům, vychovatelkám a žákům vyšších ročníků za přípravu i hladký průběh celého odpoledne.

Mgr. S. Vojtíšková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol