ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

alespoň v Podharti to platí doslova od 1. prosince. Nejenže jsme se probudili do zasněženého rána, navíc na začátek prosince družina naplánovala tradiční dílničky, tentokrát sladěné do bílé a zlaté barvy. Vánoční atmosféru od rána připomínaly všechny jednoduché a při tom vkusné výrobky, které se pod rukama šikovných dětí doslova vynořovaly na svět. Něžní andělé s peříčky či korálková vánoční ozdoba, vše spolu se stromečkem ve zlatém zdobení a ozdobné papírové taštičce, jak jinak než se sobíkem. Na výrobky, které si děti odnášely domů, mohly být náležitě pyšné.  Vánoce tedy v mnoha domácnostech mohly už skutečně přijít.
Děkuji všem paním učitelkám a vychovatelkám, bez jejichž obětavosti by se dílničky jen těžko obešly.
Markéta Hošková, vedoucí vychovatelka

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol