ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V sobotu 13. 10. rozezvučily školu dětské hlásky a bylo zas celé dopoledne pracovní rušno.

Úderem deváté hodiny se chodby zaplnily, avšak vzápětí už usazovala první účastníky jednotlivá stanoviště. Tentokrát zavítala mezi nás moudrá sova hned ve dvou výrobcích, za které se děti opravdu nemusely stydět. Pod šikovnýma rukama vznikaly krásné výzdoby do oken i dveří, havraní a květinové zápichy do květináče, ale i trojrozměrní zajíčkové. Vše probíhalo hladce a v pohodové náladě, vkusné výrobky mohou navodit v každé domácnosti hned po příchodu podzimní náladu. Dílny v družině již mají svou dlouholetou tradici a zájem o ně neklesá. Těšíme se už na další, tentokrát zimní tvoření.

Markéta Hošková, vedoucí vychovatelka

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol