ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve dnech 4. – 5. 6. 2018 se uskutečnil výlet 3. B. Všichni jsme se moc těšili a na vlakové nádraží dorazili včas. Pan Broum, tatínek Davídka nám odvezl zavazadla na hotel a my s malými batůžky nastoupili do vlaku – směr Bílá Třemešná.  Cesta utekla rychle, byla to pouze jedna zastávka a potom hurá na sportovní hřiště a do cukrárny, kde jsme si nakoupili dobroty a posilnili se před cestou na hotel. Cesta probíhala s krátkými přestávkami a po 13. hodině jsme byli na místě. Ubytovali jsme se a po obědě a krátkém volnu vyrazili prozkoumat okolí. Prošli jsme přírodovědnou stezku, kde každý plnil úkoly pro skřítky. Odpoledne jsme sportovali, vykoupali se ve studené vodě, opekli vuřty a těšili se na stezku odvahy. Setmělo se a o půl desáté jsme s naším průvodcem Robem vyrazili do lesa. Orientovali jsme se podle svítivých plíšků. Cestu jsme zvládli a těšili se na pokoje.
Druhý den po rozcvičce a snídani jsme vyzvedli balíčky s obědem a svačinou a vypravili se na Zvičinu. Šli jsme podle značek a hledali klíče skřítků a víl. Některé jsme rozluštili, například u Masarykovy studánky a strom u Raisovy chaty.
Cesta zpátky nám rychle uběhla. Stihli jsme si ještě zasportovat, postavit lesní domečky, uklidit pokoje a potom už hurá domů. Výlet se nám vydařil, vše bylo prima. Děkujeme paní Nancy a všem, kteří se o nás v hotelu starali.
Těšíme se na další společně prožité chvíle. Ukázali jsme, že jsme kamarádi, i když dokážeme taky lumpačit.
Mgr. I. Pešťáková, H. Chaloupková
 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol