ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V úterý 22. 5. se třída 7. A, vydala realizovat projekt Extra Třída. Naším cílem je postavit altánek u léčebny dlouhodobě nemocných ve zdejší nemocnici.

Společně s panem Žižkou jsme se tu sešli, abychom domluvili konečnou podobu altánku. Začali jsme tím, že pan Žižka přivezl plachtu na zem, dřevěnou drť a také hrábě, smetáky, kolečka a my jsme se s chutí pustili do práce. Nejprve jsme naměřili plachtu, kterou jsme následně rozstříhali a položili na zem. Poté jsme ji zasypali dřevěnou drtí, aby nebyla vidět. Potom jsme si vybrali vzorky na plachtu, kterou uděláme příště. Velký dík patří panu Žižkovi, který nám realizaci umožnil a rovněž panu Křížovi, který nám dovezl malé občerstvení a taky si pro nás připravil „překvapení“ v podobě rozhovoru s reportérem z Českého rozhlasu. Jsme rádi, že se o našem projektu ví a těším se na příště.

žáci 7.A

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol