ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V rámci preventivního protipožárního projektu nazvaného Hasík proběhly na naší škole v 2. ročnících v prosinci a v lednu dvě besedy s členem hasičského sboru.

Děti se dozvěděly o rizikových situacích při vzniku požáru a o jejich předcházení. Dále se seznámily s termínem „domácí evakuační plán“. Tento plán si děti nakreslily společně s rodiči. Zakončením celého projektu byla návštěva hasičské zbrojnice na konci března, kde své domácí evakuační plány děti představily. Nejpovedenější z nich budou zdobit interiér hasičské zbrojnice.

Děkujeme panu Novotnému i jeho pomocníkům za krásně připravený program.

třídní uč. Mgr. Š Vodová a Mgr. H. Havlíčková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol