ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Jako každoročně se žáci naší školy zapojili do okrskového kola ve florbalu.

Zúčastnili jsme se florbalových turnajů ve všech kategoriích. Pro letošek byly úspěšnější celky kategorií mladších, a to dívek i chlapců. V okrskovém kole získaly oba týmy druhá místa a tím se nominovaly do okresního kola. V soubojích s celky Trutnova, Úpice, Hostinného, Vrchlabí atd. nakonec výraznějšího úspěchu dosáhla parta mladších chlapců. Po únavném boji nakonec obsadili čtvrté místo. V boji o bramborovou medaili se stali suverénní oporou našeho výběru skvělý gólman Vojta Benák a neúnavný, stále ve sprintu běžící Forest alias Pepa Hanzlíček. Všem zúčastněným patří poděkování. 

Mgr. Petr Novotný

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol