ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pátek 6. října čekalo na naši třídu překvapení. Přišel k nám tatínek Lucinky – pan Mádle v dobovém oděvu výrobců košíků.

Nejdříve nám vyprávěl o historii a potom následovalo vyrábění. Každý dostal předpřipravené sluníčko – základ košíku. Děti si vybraly proutky a zkoušely proplétat. S pomocí se to nakonec všem dětem povedlo a domů si odnášely sluníčkové zápichy do zahrádek.

Děkujeme za krásný projektový blok, který nás zahřál u srdíčka a všichni jsme si uvědomili jak je potřeba se k přírodě hezky chovat a chránit ji.

Mgr. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol