ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 7. června se žáci 6. B vydali na exkurzi do našeho hlavního města. Sešli jsme se ráno na vlakovém nádraží a vyrazili do Pardubic,

kde jsme poté přestoupili na PENDOLINO a jím dojeli do cíle, hlavního města ČR. Z hlavního nádraží jsme již pěšky pokračovali směrem k Václavskému náměstí na Karlův most, až k Petřínské rozhledně, kde některé žáky potrápilo téměř 300 schodů. Ty nás vynesly až na vrchol, odkud jsme měli možnost vidět Prahu jako na dlani. Dále nás čekalo zrcadlové bludiště, ve kterém jsme se opravdu pobavili. Poslední zastávkou naší exkurze bylo Království železnic a pak už hurá na metro a domů. Za celý den jsme byli unaveni, ale plni nových dojmů a zážitků a již teď se těšíme na další akce.

Mgr. Lucie Ježková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol