ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve čtvrtek 25. května se vypravili žáci 2. B do pekárny. Čekala na nás paní Broumová, maminka našeho spolužáka Davídka.

Uvedla nás přímo do výrobny. Viděli jsme přípravu těsta na chleba, jeho zpracování a pečení. Všichni jsme si vyzkoušeli vyrábění housek a rohlíků. Každý si vypracoval těsto a smotal sýrovou housku. Seznámili jsme se s výrobou zákusků a také jsme je ochutnali, byly výborné. Upečené housky nám paní Broumová přivezla do školy. Měli jsme výbornou druhou svačinu. Všem paní pekařkám a cukrářkám děkujeme, že jsme mohli nahlédnout do jejich „kuchyně".

Mgr. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol