Ve čtvrtek 16. března se vypravili žáci 5. třídy do Prahy na plánovanou hudební akci – Muzikál Rocky.

Představení probíhalo v Kongresovém centru a bylo úžasné. Atmosféru velkého příběhu prožívali žáci společně s hrdiny.
 Ve druhé části se zapojili i do programu. Muzikál se všem líbil a nadšeni byli i ze společného fotografování s herci – Hanou Holišovou, Milanem Steindlerem a samozřejmě hlavním představitelem Rockyho – Janem Křížem. Tato společná akce byla v rámci hodin hudební výchovy 5. třídy a všichni se těšíme na další společné hudební poznávání.

Mgr. Ivana Pešťáková

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.