ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve středu 25. ledna jsme vyrazili na lyže do Bílé Třemešné v rámci rozřazení do družstev a přípravy na lyžařský výcvik. 

Jedna skupina si užívala na místní sjezdovce a druhá vyrazila na běžky.  S vervou jsme dobyli Zvičinu a pobavili se při sjíždění zpátky.  Všichni jsme se sportovně vyřádili a již se těšíme na skutečné hory. 

žáci 7. třídy

více fotek na: http://sjezdovka.rajce.idnes.cz/ZS_Podhart_D.K.n.L._-_25.1.2017/

 

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol